Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim Nedir?

Kurumsal eğitim, firmanıza özel düzenlediğimiz eğitimlerdir.

 

Eğitimler Ne Şekilde İşlenir?

Eğitimler deney setleri ve bilgisayarlar üzerinden uygulamalı olarak işlenmektedir. Bir deney seti ve bir bilgisayar için en fazla iki kursiyer olmak üzere toplamda 10 kursiyere eğitim verilmektedir. Eğitmen tarafından hazırlanan örnekler eşliğinde kursiyerler deney setleri ile uygulamalar yapabilmekte; konu pekiştirilmektedir.

 

Hangi Eğitimde Hangi Konu Başlıkları İşlenir?

Bireysel eğitimlerimiz için hazırladığımız eğitim içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz. Eğitim içerikleri firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitmenlerimiz ile de ayrıca belirlenebilmektedir.

 

Kurumsal Eğitimlerimiz Nerede Verilir?

Eğitimlerimiz firmanızca ayarlanacak bir eğitim salonu ya da firmamız Maltepe eğitim salonunda verilebilmektedir. Firmanızda ya da eğitim salonumuzda verilecek eğitimlerde bilgisayar ve deney setleri tarafımızca getirilmektedir.

 

Eğitim Süresi Kaç Gündür?

Eğitim süresi standart 5 gün ve toplam 30 ders saati olarak verilmektedir. Kurumsal eğitimlerde eğitim günü ve saati karşılıklı olarak belirlenebilir.

 

Öğrenme Garantisi Nedir?

Eğitime katılan kursiyerlerimiz eğer isterlerse eğitimin bir kısmına ya da tamamına herhangi bir ücret ödemeden tekrar katılabilirler.

 

Öğrenme Garantisinin Şartları Nelerdir?

Öğrenme garantisinin kullanılmasında tek şartımız devamsızlık yapılmamış olmasıdır.

 

Öğrenme Garantisi Nerede ve Nasıl Kullanılabilir?

Öğrenme garantisi sadece PLC Merkezinin Maltepe eğitim salonunda kullanılabilir. Kursiyerimiz, eğitmenlerimiz ile aralarında belirleyecekleri uygun bir tarihte öğrenme garantisini kullanabilirler.

 

Hemen Teklif Al!

 

 

 

 

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet