Hakkımızda
Home

Hakkımızda

Hakkımızda

PLC Merkezi endüstriyel otomasyon sektöründeki problemlere komple çözüm üretmek amacı ile 2006 yılında kurulmuştur. Yetişmiş ve dinamik personeli ile gıda, içecek, otomotiv, sağlık, tekstil, cam sanayii  gibi hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hak etmiştir.
Verdiğimiz hizmetlerden bazıları
•Tamir
• Eğitim
• Servis
• Bakım Anlaşması
• Satış / Satın Alma
• Proje

Misyonumuz

Robotik ve otomasyon sektörlerindeki ihtiyaçları ve karşılaşılan problemleri nedenleri ile beraber tespit ederek; katma değeri yüksek, akılcı, hızlı ve ekonomik çözümler üretebilmek.

Vizyonumuz

Baş döndürücü bir hızla gelişen robotik ve otomasyon sektöründe standardı belirleyip; lider eğitim, proje ve servis firması olmak.

Doğru Zamanda Doğru Yerde Eğitim Alın!

5

Eğitmen

250

Öğrenci

125

Ders

15

Yıl

Değerlerimiz

Tarih boyunca eğitimin önemini kavrayan topluluklar ileri uygarlıklar kurmuş; medeniyet tarihini şekillendirmişlerdir. Diğer taraftan eğitime gereken önemi vermemiş topluluklar ise enerjilerini boşa harcamış; tarih sahnesinden silinmiştir; silinecektir! Bu bilinç ile eğitime gereken önemin gösterilmesi kişisel, milli ve evrensel fayda sağlayacaktır.

PLC Merkezi olarak eğitimin önemini anlayıp sektörde; proje, tamir, servis vb çalışmalarımızdan edindiğimiz tecrübeleri, alanlarında uzman çalışanlarımız ile derleyerek yine sektöre ve bugünün yarınları gençlerimize aktarmayı görev biliyoruz.

Verdiğimiz ücretsiz çevrimiçi ve video dersler ile eğitimde fırsat eşitliği sağlayıp; zaman ve mekandan bağımsız eğitimler veriyor, tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Verdiğimiz uygulamalı eğitimler ile kurumsal ve bireysel muhataplarımıza değer katıyor; bugünü yarına hazırlıyoruz.

Ayrıca sektöre hediye ettiğimiz kitaplarımız ile eğitimi ek iş olarak değil, ciddiyetle ele alıyoruz.

2006

PLC Merkezi Kuruldu

2009

STEP7 İle S7300®, S7400® PLC Programlama kitabımız yayınlandı.

2010

WinCC Flexible İle Operatör Panel ve Scada Programlama kitabımız yayınlandı.

2011

2011 TIA Portal® İle S7-1200® PLC Programlama kitabımız yayınlandı.